Zámek BerchtoldKdo někdy nesnil o svatbě na zámku. Pro splnění tohoto snu je tu zámek Berchtold, který pro tak významný den nabízí jak své interiéry, tak exteriéry. Zámecká zahrada je ideálním místem pro romantický a pohádkový obřad. Stejně tak i zámecké sály, nacházející se v prvním patře nově zrekonstruované historické budovy. Pro svatební noc jsou zde pak k dispozici dva novomanželské pokoje v zámeckém stylu, které se nachází též v prvním patře a nabízí páru komfort a noblesu hodné takové události.

Pro svatební obřady je zámek plně zařízen, a proto nabízí vše od příprav, přes hostinu, svatební dekorace až po ubytování a dopravu. Nemožným není ani projížďka novomanželů v kočáře či historickém veteránu nebo vypouštění holubic. O vhodné a na míru sestavené svatební menu se pak postará místní restaurace, proslulá chutnými pokrmy z kvalitních čerstvých surovin.

Svatební den má být nezapomenutelným zážitkem, proto se profesionální tým, zajišťující bezchybný průběh celého obřadu, snaží vyplnit každé přání snoubenců.

Prostory zámeckého areálu však nejsou určeny pouze pro svatební obřady. Od jeho otevření je i hojně využíván pro firemní setkání a školení. A to právě díky vhodnému umístění nedaleko Prahy, možnosti ubytování a širokému spektru sportovního vyžití a odpočinku.

Pro školení je zde k dispozici školící sál s kapacitou až sto míst, který je plně vybaven konferenční technikou. Vedlejší sloupový sál je pak vhodný pro pořádání všech společenských událostí, od školení, besed, přes plesy, rauty, až po koncerty či divadlo.

Kapacitně je tento sál schopný pojmout také až sto lidí.

K ubytování je možné využít šestnácti pokojů, nacházejících se v prvním a druhém patře. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a je vybaven televizí, minibarem a trezorem.

Pro uvolnění a odreagování je zde pak sportovní areál s třemi tenisovými kurty, hernou s pingpongovými stoly, golfovým simulátorem a střelnicí. Vybavení pro tyto aktivity je možné na sport centru zapůjčit.

Všechny tyto akce jsou vytvářeny na míru zákazníků tak, aby přesně odpovídaly jejich požadavkům a hosté se tak cítili příjemně a pohodlně a rádi se sem vraceli.

Zámek Berchtold hostí 85 účastníků 1. Profinetworkingu, který se uskuteční 28. července 2016.