Zámek ŠtiřínZámek Štiřín nabízí své služby pro Vaši návštěvu pracovní, či soukromou.
V klidné a čisté lokalitě s rozlehlými lesy a obklopené rybníky naleznete historické šlechtické sídlo Štiřín.

Zámek a další objekty areálu slouží hotelovému, kulturnímu a sportovnímu využití a jsou současně i osvědčeným konferenčním centrem. Výjimečné zámecké prostředí vytváří dokonalé kulisy pro různé kulturně společenské akce jako jsou koncerty, rodinné a svatební hostiny, ale i pracovní jednání a rauty. Součástí zámku je zámecká kaple z poloviny 18. století, která se v současné době nejčastěji využívá ke svatebním obřadům. Konferenční sály a další prostory poskytují pestrou nabídku možností na pořádání nejrůznějších firemních porad, konferencí a prezentačních akcí.

Mimořádně příjemné ubytování nabízíme v  pěti stylově odlišných hotelových objektech. Naši klienti zde mohou ocenit dobové interiéry s moderním sociálním zázemím, komfortně vybavené pokoje a apartmány nejen pro firemní klientelu i zcela originální ubytování v Domě Atis, vybudovaném ve stylu organické architektury.

V neposlední řadě u nás naleznete také sportovní a relaxační vyžití v přilehlém devítijamkovém golfovém hřišti, které bylo citlivě vkomponováno do přírodně krajinářského parku. Jeho počátky položil již někdejší majitel baron František Ringhoffer, který tu vybudoval jedno z prvních golfových hřišť v Čechách.

K našim přednostem patří příjemná lokalita stranou ruchu velkoměsta a přesto velmi dobře dopravně dostupná. Z okraje Prahy se k nám po dálnici D1 dostanete za necelých 20 minut a z letiště po Pražském okruhu za přibližně 40 minut.

Těšíme se, že se sami přesvědčíte o výjimečnosti prostředí Zámku Štiřín a o kvalitě námi nabízených služeb.
Kontaktujte nás prosím prostřednictvím www.stirin.cz .