Vychutnejte si zcela nový přístup v péči o lidské tělo a vyzkoušejte celotělové zábaly GERnétic. Kombinujte odpočinek, relaxaci a eliminaci stresu s péčí o zdraví a krásu. Během ošetření vám budou zapracovány technikou drenáž – efleráž výjimečné přípravky bohaté na esenciální živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky. Aktivní látky se postupně vstřebávají do pokožky a pozitivně ovlivňují zdraví, redukují kardiovaskulární rizika, stimulují imunitní systém, obnovují nervovou rovnováhu a harmonizují celý organismus.

Technika efleráž se používá především v oblasti obličeje a poprsí. Jde o postupné, velmi jemné a pomalé zapracování účinných přípravků s využitím kompresních pohybů, vždy do úplného vstřebání nanášeného produktu.

Technika drenáž se používá při ošetření těla. Jedná se o lehkou masáž klouzavými hmaty s jemným přitlačením, která se provádí na celém těle od chodidel až po oblast srdce. Vždy do vstřebání jednotlivých krémů nebo olejů.

Ojedinělý způsob masáže spojený s aplikací vysoce aktivních produktů navozuje stav absolutní relaxace a pohody. Hloubkově působící biologický účinek zapracovávaných látek pomáhá řešit vnitřní nedostatky organismu, umožňuje účinnější asimilaci přírodních účinných látek, což se projeví upevněním zdraví a navenek omlazením a zkrášlením.

Hledáte dárek, který opravdu potěší? Plánujete něco nevšedního? Chcete potěšit náročnou ženu (nebo i muže)? Spojte všechny odpovědi do jednoho řešení a darujte dárkovou poukázku. Dopřejte exkluzivní zážitek špičkové péče o pleť obličeje nebo relax těla s francouzskou kosmetikou GERnétic. Více na www.StudioGernetic.cz