MitoLifeSpolečnost MitoLife je jedním z hlavních partnerů 9. Profibabince, který opět přivítá 50 žen chtivých zábavy, dobrého jídla a networkingu. Ale dejme nyní slovo Haně Lang, která nám svoji firmu představí.

Co si představuji pod pojmem osobní vítězství?

Zdravá, aktivní a optimistická rodina. Vášní a pochopením naplněný partnerský vztah. Vzkvétající podnikání, které se nepodobá práci, ale duši naplňujícímu koníčku.

Abychom, my ženy, tyto všechny role mohly dokonale zvládnout, potřebujeme neskutečně mnoho energie. Potřebujeme nevysychající studnu optimistické nálady a neutichající touhy měnit a inspirovat svět kolem nás. Nesmí nám chybět schopnost rychlé regenerace při nedostatku spánku, hodně fantazie, ostražitost nejlepších velitelů, pevné nervy a neotřesitelná vnitřní síla.

Jak si ovšem při tom shonu udržet svou fyzickou a mentální kondici? Jak dodat tělu tu potřebnou energii, která nám umožní to vše nejen přežít, ale pořádně si to užít?

Hana Lang

V první řadě správnou stravou!

Strava, kterou každý den přijímáme, působí na náš organismus buď jako lék, nebo jako jed. Pokud chceme být opravdu fit, musíme dbát v první řadě na to, abychom dodávali našemu organismu všechny potřebné vitální látky v té nejlepší kvalitě. Zdravá strava je životadárcem naší každodenní energie, elánu, výkonnosti, stavu mysli, štěstí a optimismu, dobré nálady a kreativního myšlení.

Správná strava by měla splňovat základní parametry: měla by být protizánětlivá a anti alergenní, v bio kvalitě, bohatá na esenciální mastné kyseliny a aminokyseliny. Mezi látky, které by naopak obsahovat neměla, patří: histamin, cukr, mléčná bílkovina, konzervační látky, lepek, plísně, přírodní aromatické látky a konzervanty. Důležité je rovněž dodržování správného pitného režimu.

V popředí nutričního poradenství, které nabízí pod mým vedením Nutriční centrum MitoLife, stojí správná funkce střeva a střevní sliznice. Zdravá střeva bývají velmi často podceňována. Přitom právě zde se nachází ložisko naší životní energie a tím i optimálního výkonu.

Vedle stravy podporující správnou funkci střev je důležitá také detoxikace tělesných tkání od těžkých kovů. Toho lze docílit pomocí polyfonolových extraktů, řas, bakterií, minerálních látek, vitamínů a stopových prvků. Pro lepší výkon je zásadní dostatečný příjem mikro a makro látek podporujících a stabilizujících systematickou tvorbu energie, funkci našich mitochondrií, jejich strukturu a regeneraci. Eliminace externích stresových faktorů jako například elektrosmogu, toxických hygienických prostředků a umělých sladidel pak uceluje koncept našeho celostního nutričního poradenství.

… a co si pod pojmem osobního vítězství představujete vy? Těšíme se na vaše příběhy při návštěvě našeho nutričního centra. Jménem celého týmu, Hana Lang.

Další informace naleznete na http://www.mitolife.cz/