8. Profinetworking pro malé a střední podnikatele se blíží – 5 dobrých důvodů, proč tam být

Vydáno: 25. 8. 2018

Restaurace Pod Zámkem bude ve čtvrtek 20. září dějištěm 8. Profinetworkingu Podnikatelského klubu Empiria 21. Pro malé a střední podnikatele je akce šitá přímo na míru. „Zájem je veliký a dá se očekávat inspirativní atmosféra a začátky nových obchodních vztahů v ještě větší míře, než obvykle,“ podotýká za organizátory Lucie Libovická z Empirie 21. Důvodů, proč si akci nenechat ujít, je celá řada.

1. Ještě více příležitostí získat kontakty

„Každý, kdo potřebuje nové zákazníky, ví, jaký je rozdíl mezi studeným – náhodným kontaktem, a osobním doporučením,“ říká Pavla Sazamová manažerka společnosti Via Elite, která se networkingových akcí účastní pravidelně a opakovaně se ujišťuje o tom, že pro její podnikání má networking (vzájemné sdílení kontaktů, zkušeností, inspirace) velký přínos.

Na 8. Profinetworkingu se v září v Průhonicích sejde 80 podnikatelů z nejrůznějších oborů. V rámci večera každý z účastníků získá příležitost představit své podnikání a navázat nové kontakty. „Zároveň si z akce odnese vizitky všech hostů, navíc jsou kontakty uvedeny v propagačním materiálu. Není tedy problém se v dalších dnech obrátit na kohokoliv, kdo se večera zúčastnil,“ vysvětluje Lucie Libovická s tím, že věta: „Viděli jsme se na večeru Empirie 21,“ pomyslně otevírá dveře.

2. Tah na branku

Léto bude u konce a volnější sezóna dovolených pryč. Začátek podzimu je ideální příležitostí znovu rozproudit podnikání. „I proto je program více zaměřen právě na zvýšení frekvence vzájemných setkání a oproti jarní akci na zámku Štiřín, kdy jsme si užili i dvě módní přehlídky nebo exkursi do zámeckého parku je méně doprovodných akcí,“ upřesňuje Lucie Libovická.

3. Networking jako zdroj zakázek

Tomáš Hudera, jednatel mladoboleslavské přepravní společnosti Kurýr MB, objevil kouzlo networkingu teprve nedávno. „Členem mladoboleslavského klubu Empirie 21 jsem se stal hned na první networkingové snídani, které jsem se zúčastnil na jaře. Pro svůj byznys jsem networking shledal jako skvělou příležitost k rozšíření obchodních kontaktů a to se mi také průběžně potvrzuje. Díky členství jsem už získal celou řadu zakázek i zajímavých impulsů. Kromě pravidelných snídaní jsem byl na Štiříně a těším se i do Průhonic,“ konstatuje.

4. Nová cesta

Pokud hledáte novou profesní cestu, může být pro vás profinetworkingový večer klíčovým momentem. O nápady na podnikání není nouze. Stejně tak, pokud vás zajímá byznys plán, marketingová strategie nebo cesty, jak získat české zakázky aj.. „Každý obor má sice svá specifika, styčných bodů, které si podnikatelé na networkingový akcích předávají, je však mnoho,“ konstatuje Lucie Libovická.

5. Příjemné prostředí

Do restaurace Pod Zámkem v Průhonicích se Podnikatelský klub Empiria 21 se svou vrcholnou akcí vrací již potřetí pro noblesu prostředí, snadnou dostupnost a dokonalou kuchyni, které „vládne“ mnoha prestižními oceněními ověnčený Jan Pýcha.

P. S.: A oblíbená večerní tombola samozřejmě bude!

Čtěte další podrobnosti k akci.

Autorka: Jana Divišová

Podobné články

Design a šetrnost k přírodě ruku v ruce. Be Nice

Design a šetrnost k přírodě ruku v ruce. Be Nice

Častým dojmem ve společnosti je, že co je recyklované není hezké. V Be Nice každý den prokazujeme, že opak je pravdou. Be Nice založila Mirka s partou svých kamarádů. Mirka chtěla po dlouholetých zkušenostech v polygrafii propojit svět tisku s šetrností...

číst více