Grafické služby spolehlivě a profesionálně. Bez kompromisů!

Vydáno: 2. 9. 2019

Petr Kopecký „Amadeus” je naším členem už druhý rok a pracuje jako grafický designér nabízející komplexní grafické služby. Možná si říkáte, že „grafiků“ už znáte mnoho. V čem je tedy Petr výjimečný? Bezpochyby je to spojením talentu a více než 20 let zkušeností v oboru. Může se pochlubit skvělými recenzemi od korporátní klientely. Spolupracoval například se společnostmi Stabilo, Europark či DeLonghi. Se stejnou radostí se ale věnuje i těm nejmenším klientům. Petr má v oblasti grafického designu široký záběr – od jednotného vizuálního stylu, přes tvorbu log až po přípravu tiskovin, jako jsou vizitky, pozvánky, letáky, brožury, katalogy, bannery či billboardy. Věnuje se také přípravě webových stránek. Seznamte se s Petrem na www.amadeusdesign.cz.

Kromě toho vám Petr dokáže nabídnout i službu Betterprint – špičkový a cenově výhodný online tisk s možností ušetřit až 60 % na tiskových nákladech. Zjistěte více na www.betterprint.cz.

Petr se věnuje také malbě obrazů technikou olej a akryl na plátně. Jeho díla si můžete prohlédnout například v Pasáži českého designu v Praze. Vystavuje ale i ve Švédsku, Německu a v galeriích po celé České republice. Prohlédněte si jeho tvorbu na www.instagram.com/petrkopeckycz.

A jaký je Petrův recept na úspěch? Být pro klienty skutečným partnerem a pomáhat jim s jejich bussinesem, dlouhodobě a s přidanou hodnotou ve formě maximální spolehlivosti, důvěry, flexibility a dobře odvedené práce.

Podobné články

Design a šetrnost k přírodě ruku v ruce. Be Nice

Design a šetrnost k přírodě ruku v ruce. Be Nice

Častým dojmem ve společnosti je, že co je recyklované není hezké. V Be Nice každý den prokazujeme, že opak je pravdou. Be Nice založila Mirka s partou svých kamarádů. Mirka chtěla po dlouholetých zkušenostech v polygrafii propojit svět tisku s šetrností...

číst více