Podnikání s úsměvem

Vydáno: 16. 9. 2019

Jak ze snů vybudovat firmu s milionovými obraty v České republice? Přinášíme Vám velice inspirativní příběh kosmetické značky PHYRIS, která je lídrem ve světě profesionální kosmetiky.

Náš společný příběh se začal psát v roce 2012, kdy jsme oba s partnerem obhájili licenci pro Českou republiku, říká Ing. Alexandra Fričová, zakladatelka společnosti.  Zvlášť pro náš trh, bylo nezbytné, mít vše pod kontrolou a eliminovat škody, které by přicházeli z vnějšího prostředí.

PHYRIS kosmetika se vyrábí v německém Augsburgu pod přísným farmaceutickým dohledem. Předností je vysoká koncentrace účinných látek, bezpečnost a viditelné výsledky.

Aktuálně si klient může vybrat z 10 produktových linií, zaměřené skutečně pro všechny typy a stavy pleti. Jednoduše řečeno, náš zákazník si péči zamiluje téměř okamžitě a má to svoje důvody. Každá účinná látka je rostlinného původu, bezpečná a neucpává póry. Phyris obsahuje pouze zdravé a moderní molekuly, které nedráždí pokožku. Celý postoj firmy od výrobního procesu až po samotnou distribuci ke klientovi je eco-friendly.

Od začátku nám záleželo na tom, aby měl klient správnou péči a kombinaci produktů. Právě proto je prodej kosmetických produktů možný pouze přes kosmetické salóny nebo estetické kliniky. Eliminujeme tým riziko, že by jste používali něco, co není pro Vás vhodné.

Přiznám se, že rozhodnutí jít cestou pouze přes B2B partnery je dlouhá cesta, ale nám se to díky dobře postavenému marketingu povedlo. Mnoho jiných a konkurenčních značek nám tvrdí, že bez prodeje na internetu a slevových portálech to nepůjde. Neuposlechli jsme dobře míněné rady a povedlo se 🙂 Dnes máme skvělou základnu kosmetických salónu pod vedením skvělých ženských. Aktuálně se pracuje s PHYRIS ve více jak 65 krajinách světa. Konkrétně v České republice zažije víc jak 400 dám a pánů kosmetické ošetření PHYRIS, denně. Musím však uznat, že mi je líto, že paní kosmetičky stále nějak nepochopili, že mají zlato v rukách. Spíš se stydí a bojí se,  že můžou pleťovou péči domu nabídnout a raději neřeknou nic. Makaj pouze rukami a mnohokrát pod cenu poskytují své odborné znalosti a služby. Kosmetičkám, kterým to přijde  ale absolutně normální a dokonce si to kladou za povinnost, se daří mnoho líp a i pleť klientů vypadá mnohonásobně lépe.  Naši B2B partneři s námi jezdí na zahraniční semináře, výstavy nebo dokonce jsme tento rok navštívili MIAMI Beach.

Bez vhodné diagnostiky pleti to nejde. Phyris je 3fázová koncepce péče a klademe důraz používat minimálně 3 produkty ideálně denně. Pravidelně odličovač pleti, aktivátor a následně samotný krém nebo plus sérum. Pouze krém nestačí! Dokonce bych s nadsázkou podotkla, že bez připravené pleti, je to i škoda snahy a peněz. Je to stejně jako u kadeřníka, ak požadujete společenský účes bez mytí vlasů.

Na naší stránce www.phyris.cz si můžete vybrat v rámci svého bydliště nejbližší partnerský salón PHYRIS a nechat se hýčkat a opečovávat funkční kosmetikou. Na ,,pražáky,, se samozřejmě těšíme přímo u nás na Klinice krásy na pražských Vinohradech.

Kontakty:
Klinika krásy PHYRIS
Na Zájezdu 16, Praha 10 – Vinohrady
Ing. Alexandra Fričová
Recepce: 720409668, klinika@almaf.czwww.phyris.cz

Kosmetická značka PHYRIS je partnerem 11. Profinetworkingu.

Podobné články

Design a šetrnost k přírodě ruku v ruce. Be Nice

Design a šetrnost k přírodě ruku v ruce. Be Nice

Častým dojmem ve společnosti je, že co je recyklované není hezké. V Be Nice každý den prokazujeme, že opak je pravdou. Be Nice založila Mirka s partou svých kamarádů. Mirka chtěla po dlouholetých zkušenostech v polygrafii propojit svět tisku s šetrností...

číst více