11. Profinetworking na Botelu Admiral – aneb networking jako maják pro úspěšný byznys

Vydáno: 30. 9. 2019

K jaké marketingové aktivitě otočit kormidlo, když máte pocit, že vaše podnikání narazilo na mělčinu nebo se dokonce potápí? K networkingu. Osmdesát podnikatelů se sešlo 26. září na 11. Profinetworkingu Podnikatelského klubu Empiria 21, aby sdíleli kontakty, zkušenosti, inspiraci a energii.

Noblesní prostředí botelu Admiral hostilo velkou profinetworkingovou akci poprvé, pravidelně se tady jednou za čtrnáct dní konají snídaně klubu Praha 5 Podnikatelského klubu Empirie 21. Obecně platí, že prostředí lodi je vždy trochu stísněné, a tak bylo otázkou, jestli se nevytvoří tlačenice kolem skvělého rautu během přestávek mezi čtyřmi networkingovými koly. Obavy ale byly zbytečné! Většina účastníků večera pokračovala v navazování kontaktů a debatách i během přestávek. „A to jsou ty nejkrásnější momenty, kdy v přímém přenosu vidíte, že networking má jako marketingový nástroj pro malé a střední podnikatele přínos,“ říká za pořadatele akce Lucie Libovická.

11. Profinetworking přinesl hned několik novinek – jednou z nich je možnost připojit se k facebookové skupině „Networking pro úspěšné podnikání“. „Chtěli jsme založit platformu, na které se budou podobně naladění lidé propojovat i mimo akce, kdy se vídáme naživo – tedy mimo pravidelné snídaně jednotlivých klubů, velké akce typu Profinetworking nebo Profibabinec,“ upřesňuje spoluzakladatel Empirie 21 Petr Slavík. Další novinka je nachystána na nejbližší další Profinetworking, který se bude konat 28. listopadu 2019. Zatímco až doposud účastníky k jednotlivým stolům rozřazoval počítač, tentokrát bude možné, aby si účastníci pomocí speciální aplikace Myia sami zvolili partnery, s nimiž se u stolů potkají.

„S registrací do restaurace Rohlík, kde se 12. Profinetworking uskuteční, je dobré si pospíšit, Botel Admiral byl vyprodaný velmi rychle,“ upozorňuje Lucie Libovická.

„Vůbec se tomu nedivím,“ potvrzuje Kateřina Hájková, bankéřka Moneta Money Bank, která byla hlavním partnerem večera. „Networking je pro malé a střední podnikatele užitečná možnost, jak svůj byznys posunout dopředu.“ Totéž si myslí i jedna z pravidelných účastnic akcí Podnikatelského klubu Empiria 21 Andrea Procházková, která vyrábí speciality z kachního masa. „Pro můj byznys začíná sezóna a tak je podobná akce ideální pro rozjezd začátku. Sice jsem ještě mnoho nových klientů díky networkingu nezískala, ale jde to spíše za mnou. Zatím jsem nedokázala využít tu spoustu kontaktů, které si člověk z každé akce odnese. Chce to nebýt líný a aktivně se vzájemné komunikaci věnovat.“

Přesně totéž potvrzuje Eva Jakuševová, která se věnuje komplexnímu vzdělávání řidičů. „Díky prezentaci na minulém Profinetworkingu v Mladé Boleslavi jsme naplnili celý kurz bezpečné jízdy a získali další cenné kontakty na firmy.“

Vyzkoušejte také, jak bude networking fungovat pro váš byznys. „V malém“ na některé z pravidelných snídaní našich klubů.

Nebo „ve velkém“ na 12. Profinetworkingu v restauraci Rohlík – rezervovat si své místo můžete zde.

Kompletní fotogalerii z 11. Profinetworkingu si prohlédněte zde.

Autorka: Jana Divišová

Podobné články

Design a šetrnost k přírodě ruku v ruce. Be Nice

Design a šetrnost k přírodě ruku v ruce. Be Nice

Častým dojmem ve společnosti je, že co je recyklované není hezké. V Be Nice každý den prokazujeme, že opak je pravdou. Be Nice založila Mirka s partou svých kamarádů. Mirka chtěla po dlouholetých zkušenostech v polygrafii propojit svět tisku s šetrností...

číst více