Lamael – Jak strčit firmu do kapsy

Vydáno: 21. 10. 2019
lamael

Kdo by nechtěl mít celej svůj business v kapse? Všechny kontakty, termíny a informace na jednom místě? Kdo by nechtěl mít svobodnou firmu a spolupracovat v teamu, ať už je kdekoliv? Kdo by nechtěl kancelář bez papíru a vše hezky zorganizované?

Že je to ideál a hudba budoucnosti? Není. Žijeme v 21. století a nástroje, jak se osvobodit od papíru a složité administrativy máme už dnes. Pojďme se spolu podívat na to, jak si zorganizovat pracovní agendu tak, aby nás to bavilo.

Martin Pavlík, zakladatel projektu Lamael, v tom má jasno. Má velké cíle, spoustu projektů a baví ho tvořit. Nemá čas na to, aby se babral v nudné administrativě a pálil svůj čas v každodenním operativním řízení své firmy. Jeho vášní je efektivita práce, jednoduchost a automatizace. Nemá rád zbytečné papíry a snaží se jich zbavit, kde to jen jde. A proto se svým teamem vytvořil Lamael, aplikaci v cloudu, pomocí které snadno a s nadhledem řídí svou firmu odkudkoliv, třeba z pláže. Dnes Lamael používá už asi 450 podnikatelů a firem.

Jak to máte vy? Rádi prosedíte čas na poradě jen proto, abyste se dozvěděli kdo zase co neudělal? Rádi si zapisujete zadané úkoly na papír a přepisujete je z týdne na týden, abyste měli aspoň trochu přehled o tom, co má kdo udělat? Rádi hledáte kontakty v šuplíku plném vizitek nebo v hromadě starých e-mailů? Rádi zapomínáte pro klienty udělat, co jste slíbili a rádi přicházíte o zakázky? Rádi pracujete hodně a zadarmo, protože ani nevíte, co jste pro koho udělali? Rádi se přehrabujete v papírech, fakturách, objednávkách a dodacích listech? Jestli jste aspoň na jednu otázku odpověděli Ne, tak se nad tím pojďte zamyslet a nastavit si to jinak.

Můžete zkusit Lamael sami a třeba hned na první dobrou najdete poklad. Najdete jednoduchý nástroj, který vám ihned pomůže udělat pořádek a bude vám šetřit nervy a čas od prvního dne. A nebo se vám do toho nechce a třeba nevíte, odkud začít. Tak se s tím netrapte a spojte se s Martinem. Promluví si s vámi o tom, co děláte a jak, a pomůže vám v tom udělat systém a pořádek. Vždy to jde dělat jednoduššeji, něco vypustit, něco dělat jinak a něco zautomatizovat. A tohle Martina baví úplně nejvíc. Udělat z chaosu řád a pořádek. Najít v tom systém, nastavit jednoduché postupy a ušetřit nějaký čas.

Jdete do toho? Tedy pardon. Jasně, že jdete. Otázka je kdy. A i na tu je snadná odpověď. Jděte do toho teď hned. Protože, co neuděláte dnes, neuděláte nikdy. Budete to odkládat, až to úplně zapadne. Nevyhrabete se nikdy. Potřebujete systém. A ten přináší Lamael.

Zaregistrujte se hned teď tady https://www.lamael.cz

Je to zdarma a bez jakýchkoli závazků. Nemusíte ani zadávat svou kreditku. Prostě nic. Jen si založíte účet. Máte 30 dnů na vyzkoušení a až pak se rozhodnete, zdy je Lamael pro vás nebo ne. A i pak můžete zůstat zadarmo jak dlouho budete chtít, dokud se budete jen rozkoukávat a nenacpete do Lamaelu víc než 500 záznamů. Na osobní agendu a nebo takové to mikro podnikání vám Lamael bude sloužit zadarmo třeba celý rok. A potom? Budete mile překvapeni. Za to všechno, co umí, je Lamael skoro zadarmo.

Nechcete se s tím babrat sami? Chápu. Pak napište rovnou Martinovi a domluvte si osobní nebo on-line schůzku. Martin s vámi probere vás business a ukáže vám nejnovější technologické vychytávky a postupy:

  • jak podnikat bez papíru
  • jak se zbavit otravné a opakující se práce
  • jak nedělat nudné porady
  • jak nepracovat zadarmo
  • jak nepřicházet o obchody
  • jak dostat všechny informace na jedno místo
  • jak dnes dělat obchod
  • jak si nastavit cíle
  • jak strčit svou firmu do kapsy

Nebude to nudná prezentace produktu, ale osobní mini workshop na téma, jak pracovat jinak. S cílem, s radostí a s nadhledem. No jasně, Lamael tam bude s námi a ukážeme si, jak se dají nové postupy dělat v chytré aplikaci.

Autor: Martin Pavlík, tel.: 603 224 837, email: pavlik@quitec.cz

Podobné články

Design a šetrnost k přírodě ruku v ruce. Be Nice

Design a šetrnost k přírodě ruku v ruce. Be Nice

Častým dojmem ve společnosti je, že co je recyklované není hezké. V Be Nice každý den prokazujeme, že opak je pravdou. Be Nice založila Mirka s partou svých kamarádů. Mirka chtěla po dlouholetých zkušenostech v polygrafii propojit svět tisku s šetrností...

číst více