Networkingový desetiboj aneb tipy, které se mohou hodit i vám

Networkingový desetiboj
Vydáno: 14. 4. 2020

Moje bilance minulého týdne – 3 online networkingová setkání, 40 různých lidí a k tomu asi 35 videocallů a tradičních telefonních hovorů. Bolí mne záda a uši, začínám nesnášet špunty od sluchátek a rozhodně jsem neměla na Velikonoce naklizeno a navařeno :-). Z brutální nálože informací, která prosvištěla okolo mne, jsem vyzobla deset věcí, které jsou praktické, sklidily ohlas na setkáních nebo mi zlepšily náladu.

  1. Inspirací pro zamrzlý byznys může být „12 kroků, jak vytvořit krizový plán“ od Lucky Galle.
  2. Zažila jsem svou první online degustaci vína a bylo to boží! Tenhle týden jednu pořádáme i v Empirii společně s večerním networkingem. Žádná virtuální realita, degustační karton s víny doputuje den předem účastníkům domů.
  3. Napečeno, uklizeno, máte ale pořádek v pojistných smlouvách? Super tip přišel od Renaty Sokolíkové z Allianz, která doporučuje smlouvy naskenovat a poslat svému pojišťovákovi na revizi. Aktualizace vám může ušetřit pěkných pár tisícovek ročně.
  4. Online akce i schůzky – rádi, neradi, děláme je nyní všichni. V Empiria21 jedeme na platformě Webmeeting. Je česká, nemusí se nic instalovat a když něco řešíte, zavoláte přímo Honzovi nebo někomu z jeho kolegů. Tohle vám Skype nebo Zoom nenabídne.
  5. Super službu Optik do domu představila Ilona Křivancová. Nikde necourejte, obroučky na výběr přiveze až k vám domů.
  6. Lidi nebyli a teď jsou – obchoďáci i ajáci. A chodí na networking! Hledáte někoho do týmu? Stavte se taky
  7. Na večerním networkingu se sešli tenhle týden čtyři sympaťáci markeťáci. Majitelé firem i jednotlivci. Jeden by čekal tahání trika, kdo je nej. Překvápko – pánové se dohodli, že si dají videocall a proberou spolupráci. Palec nahoru Vít HolešovskýRobert RenčJindřich JežekJan Kučera!
  8. Milujete růžovou? Budete nadšené z pinkpower.cz s haldou sportovního českého autorského oblečení, který je jedním z projektů akční Báry Soukupové.
  9. Co takhle podpořit české nakladatelství a navíc zabavit děti v kuchyni? Mrkněte na Kuchařka pro teenagery či Vaříme s dětmi ze SmartPress, se kterým již dlouhá leta spolupracuji a mám pěknou sbírku kuchařek. Mají teď navíc super ceny!
  10. Rozjíždí se nová TV a já díky tomu ve středu moderovala první díl pořadu Online kavárna.  Live! Šílený adrenalin, tak si to 29.4. zopákneme! 🙂

Na čem se nejčastěji shodli účastnici networkingu?

POKUD TO JEN TROCHU JDE, UDRŽUJTE KONTAKT SE SVÝMI KLIENTY I V DOBĚ, KDY MÁTE ZAVIROVANÉ PODNIKÁNÍ.

Držte viry od těla a užívejte jaro! A pokud máte pocit, že jsme se dlouho neviděli nebo vám chybí fajn parta lidí, tak se někdy připojte na (online) networking 🙂

Lucka z Empirie 21

Podobné články

Design a šetrnost k přírodě ruku v ruce. Be Nice

Design a šetrnost k přírodě ruku v ruce. Be Nice

Častým dojmem ve společnosti je, že co je recyklované není hezké. V Be Nice každý den prokazujeme, že opak je pravdou. Be Nice založila Mirka s partou svých kamarádů. Mirka chtěla po dlouholetých zkušenostech v polygrafii propojit svět tisku s šetrností...

číst více