#4 Networkingový desetiboj – Papua-Nová Guinea, právní pomoc i relax, který si zasloužíte

Networkingový desetiboj
Vydáno: 4. 5. 2020

Kompenzační bonusy, odklady splátek, náhrady mzdy… Žádat či nežádat, o co a z jakého programu? Kdo se má vyznat ve všech vládních nařízeních, která se mění ze dne na den, a dopátrat se, zd14a máme na něco nárok nebo jsme naopak ostrouhali mrkev? Dnes tedy začínám nabídkou pomoci od odborníků z oblasti práva a účetnictví, díky které můžete získat odpovědi na své otázky a také pomoc.

A protože život není jen o práci, tak k tomu navrch přihazuji haldu praktických, ale i hýčkacích tipů, které v tomhle byznysovém hurikánu všichni nutně potřebujeme!

1. Odbornost a rychlost. To je speciální nabídka pro členy a příznivce Empiria 21. Advokátní kancelář Legal Partners vyhradila v květnu pro náš klub část kapacity svých právníků, kteří jsou připraveni odpovídat na dotazy, které vás v této době nejvíce tíží. Pokud nenajdete odpovědi v přehledně zpracovaných memorandech z řady „Podnikání v nouzovém stavu“, pošlete dotaz a právníci vám odpoví do druhého pracovního dne!

2. Pomocnou ruku v řešení rovnice o mnoha neznámých a proměnných, jak naložit s řadou vládních opatření na zmírnění negativních dopadů na podnikatele, nabízí i členka klubu Marcela Lonková, majitelka účetnicko-poradenské firmy This One. Na jejich webu najdete řadu důležitých a stále aktualizovaných informacía v případě dalších dotazů vám rádi pomohou.

3. Pojďme si trochu vylepšit náladu po starostech s účetnictvím a právem. Na posezení v restauracích a kavárnách si musíme ještě pár týdnů počkat, a tak vás zvu na networking spojený s online degustaci moravských vín, kterou Empiria21 pořádá ve spolupráci s vinařstvím Plešingr. Degustační balíček přiveze kurýr až k vám domů a jakmile budeme mít hodinové seznámení se navzájem za sebou, ochutnáme společně s majitelem vinařství 8 vzorků z jejich produkce.

4. V pondělí 11. května končí doba divoženek a neandrtálců. Můžeme se oficiálně nechat zkrášlovat, stříhat a masírovat. S rouškou a se štítem to nebude tak komfortní, koho by to ale teď rozhodilo. V minulém týdnu na online networkingu sdílela svou radost z otevření salonů Katka Volková, skvělá aromaterapeutka a masérka (a taky copywriterka :-)). Sídlí na Praze 5 a sama se už těším, až k ní vyrazím. Diář se jí začíná už plnit, tak se jí ozvěte co nejdříve.

5. Znáte Hnízdo zdraví? V něm na Praze 6 sídlí i Pavel Zdichynec, který se specializuje na reflexní terapie. Netušila jsem, co vše dokáže poznat z mých chodidel. Četl v nich jak v knize bolístek a nemocí. Jeho přístup ke zdraví se mi moc líbí, a tak se těším i na jeho kurz, který se díky Covidu na jaře nekonal. Pavel startuje také 11. května.


Partner networkingového desetiboje

Hotel Ulrika

Spa Hotel ULRIKA v Karlových Varech vám nabízí pobyt v lázních, které mají jedinečnou schopnost aktivace samoléčebných sil člověka skrze přírodní zdroje. Využijte zaváděcích cen a zcela nové kombinace léčebných a wellness procedur v jednom balíčku „Rychlý restart imunity“. Hotel po celou dobu dodržuje přísná hygienická opatření v kuchyni, provozu, medicínském centru a wellness zóně a jako jediný v Karlových Varech všechny své prostory vydezinfikoval ozonem – certifikace OZON Clean. Rezervace na: www.spa-ulrika.cz


6. Také patříte mezi ty, kdo se díky karanténě začali více věnovat sociálním sítím a došlo i na vylepšení webu? Nechybí vám náhodou aktuální osobní nebo firemní fotky? Členka našeho klubu, Stephanie Kristl měla dva měsíce fotografický absťák a teď už zase plna energie vyráží s vypulírovaným foťákem do rozkvetlého terénu i do firem. Doporučení? 105%!

7. Nabíráte nové lidi nebo naopak propouštíte či se sami rozhlížíte po nové příležitosti? Renata Šutovská, majitelka personální agentury Evolution4hr umí poradit i pomoct. S cestováním to letos nebude nic moc, tak co vzít jednu z nabízených pozic a vyrazit do Papuy-Nové Guiney a ještě si za to nechat dobře zaplatit? 🙂

8. Víte, kdo je „nadržený Pepa“? Píše o něm ve svém blogu Petr Stejskal, který velmi úspěšně posouvá jednotlivce i týmy v jejich dovednostech. A to nejen teoreticky, ale dře s nimi v terénu. Petr navíc vtipně píše, a tak doporučuji mrknout na jeho články. Určitě v tom posledním poznáte nějakého Pepu ze svého okolí.

9. Provozujete e-shop, který šlape jako švýcarské hodinky, nebo se naopak zadrhává jako koktavý král Jiří VI.? Podělte se o své zkušenosti v anonymním dotazníku, který slouží pro studii, která má e-shopistům ulehčit život. Majitel firmy ShopUPDavid Hradil, vám za to nabízí 45 minut konzultace zdarma!

10. Karlovy Vary = filmový festival, lázně a také davy turistů. Festival, ani turisté se letos díky koronaviru nekonají, a tak nastává ta správná chvíle, jak si užít třeba prodloužený víkend bez přelidněné kolonády a všudypřítomné ruštiny. Na úterním „onlajnu“ se stavil pan Luděk Louda, který řídí SPA hotel Ulrika. Od 25. května nabízí několik relaxačních balíčků pro unavené podnikatele a samozřejmě nejen pro ně. To vše za cenu, o které bychom si ještě před pár měsíci mohli nechat jen zdát. Hotel má vlastní wellness a balneo zázemí a ve spojení s výbornou restaurací se to zdá být přímo neodolatelná nabídka na letošní léto.

Máme před sebou opět krátký pracovní týden, pokud chcete načerpat nové kontakty, ráda vás přivítám v úterý nebo ve čtvrtek na našich online networkingových setkáních. Třeba právě vy budete mou inspirací pro dalších 10 networkingových tipů příští týden!

O čem se mluvilo minulý týden na networkingu?

Zajímavé bylo, že téměř všichni účastníci našich online networkingů shodně mluvili o covidovém období v minulém čase. Jako o něčem, co máme za sebou. Je jasné, že roztlačit kola byznysu nebude snadné, ale pocitově nastává čas RESTARTU. Tak ať se daří i vám rozpohybovat své podnikání!

Lucka

Podobné články

Design a šetrnost k přírodě ruku v ruce. Be Nice

Design a šetrnost k přírodě ruku v ruce. Be Nice

Častým dojmem ve společnosti je, že co je recyklované není hezké. V Be Nice každý den prokazujeme, že opak je pravdou. Be Nice založila Mirka s partou svých kamarádů. Mirka chtěla po dlouholetých zkušenostech v polygrafii propojit svět tisku s šetrností...

číst více