Workshop: Jak se připravit na prodej firmy

Víte, jak správně zorganizovat proces prodeje firmy, jak dlouho se na tento klíčový okamžik připravovat a jak z něj vytěžit maximum? Proč uvažovat o prodeji i v rámci předání firmy nastupující generaci? Jakým chybám se vyvarovat a na co se připravit?

Celým procesem prodeje firmy a vším co s tím souvisí vás provedou odborníci ze společnosti TARPAN  Partners, kteří každý rok realizují řadu úspěšných transakcí.

  • Na konkrétních příkladech si ukážeme několik situací včetně klíčových momentů, které rozhodují o tom jak celý proces dopadne.
  • Dozvíme se, proč řada majitelů prodává firmu ve chvíli, kdy nemají čas se na tuto situaci správně připravit a co to přináší.
  • Jaké jsou klíčové kroky k úspěšnému prodeji a jaké jsou role vlastníka před/během/po prodeji.
  • Přihlášení účastníci budou moci prostřednictvím dopředu položených otázek ovlivnit obsah workshopu.
  • Závěr odpoledne bude věnován diskusi se sklenkou sektu a občerstvením

Termín: 30. března od 15 do 17.30 hodin

Místo: TARPAN Partners s.r.o. , Palác Astra, Václavské náměstí 773/4, 110 00  Praha 1​,

Cena: 1190,- Kč + DPH

Pouze pro 10 účastníků!

Kdo vás workshopem provede?

Tomáš KozubekTomáš Kozubek

Tomáš má rozsáhlé zkušenosti s transakcemi, prodejem firem a jejich financováním.   Pro mnoho vlastníků a firem pomáhal definovat strategii a řešit klíčové otázky v oblasti financí nebo obchodu. Kromě transakčního poradenství působil v řadě firem aktivně při jejich budování, rozvoji a zahraniční expanzi. Má dlouholeté zkušenosti i jako mentor a angel investor do technologických startupů.

Před založením TARPAN Partners pracoval mimo jiné ve společnosti McKinsey & Company zaměřené na poradenství pro top management velkých korporací.

 

Tomáš PetrželaTomáš Petržela

Tomáš se zaměřuje na oblast M&A a financování. Velkou část svého profesního života strávil v zahraničí, z toho 10 let v Asii. Svoji kariéru začal v KPMG Singapur, kde se věnoval auditu, speciálním situacím a due dilligence. Dříve řídil korporátní development pro společnosti v České republice a Asii se zaměřením na M&A, financování investic, strategii a kontrolu společností z investičního portfolia. Tomáš má zkušenosti s transakcemi v České republice i zahraničí, deal negotiation, due dilligence, fundraising, corporate strategy a finance. 

Registrační formulář

Tento workshop proběhl 30. března 2022 a proto se na něj již nelze přihlásit.